دات نت نیوک

اجاره هیتر کپسولی دو موتوره

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2718
  • 0 نظرات
اجاره هیتر کپسولی دو موتوره

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند.تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

كاربرد هیتر كپسولی دو موتوره


 هیتر كپسولی دو موتوره

1- جهت استفاده در فضاهای بزرگ مانند سوله ها و کارگاه ها می باشد
2- جهت خشک کردن بتون مورد استفاده قرار می گیرد
3- برای خشک کردن گچ و رنگ 
4- جهت تولید گرمای بالا جهت مراسماتی از جمله در باغ ها و...
5- برای گرم کردن تمامی فضاها حتی فضای آزاد و بدون سقف استفاده می شود
6- هیتر کپسولی دو موتوره بهترین وسیله جهت گرم کردن نمایشگاههای داخل فضای باز می باشند 

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان

گروه صنایع پرنیان یكی از بزرگترین سازندگان تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در كشور كه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات كنترل كیفی و آزمایشگاهی به ساخت تجهیزاتی از جمله هیتر كپسولی دو موتوره و ... اقدام كرده است. 


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید