دات نت نیوک

اجاره هیتر

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 3166
  • 0 نظرات
اجاره هیتر

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

کاربرد هیتر ها


هیتر اجاره ای

هیتر ها کاربرد های زیادی در صنایع، مکان های مختلف ورزشی، انبار ها و ... کاربرد دارند. که سیستم های بخار آب برای سیال گرم کننده آنها استفاده می شود

هیتر ها غالبا در ارتفاع نصب و استفاده می شوند و هوا  در آنها می تواند به صورت افقی یا عمودی خروج داشته باشد.

هیترها به 4 گروه دسته بندی می شوند.

1-     هیترهای صنعتی: برای مکان های مناسب است که صدا در آنجا زیاد اهمیت ندارد.

2-     هیتر های با صدای کمتر که برای مکانهائی مناسب می باشند که صدای کمتری تولید می کنند

3-    هیترهای کامرشیال: که دارای الکتروموتور 900 می باشد که نسبت به دو مورد بالای صدای کمتری تولید می کنند و مناسب مکانهائی مانند رستورانها ، مساجد و ... هستند

4-    هیترهای سوپر کامرشیال:  که از صدای بسیار پایینی برخوردار هستند


تجهیزات سرمایشی  گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان برای اولین بار در ایران موفق به ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده که هر جزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است که در زیر به مدلهای متنوع آن اشاره گردیده است .

 


رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید