دات نت نیوک

اجاره بخاری کارگاهی

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 3673
  • 0 نظرات
اجاره بخاری کارگاهی

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در زندگی و روند بهتر و حتی واجب در امور کاری تبدیل گشته به گونه ای که نبود آن ها عملا در اکثر مناطق خلل در در نظم کاری و فعالیت های ما را با مشکل مواجه می کند . اگر در فصول سرد سال از تجهیزات گرمایشی استفاده نکنیم یا در فصول گرم از تجهیزات سرمایشی بی بهره باشیم بدیهی است که نظم و روال زندگی با مشکل روبه رو می شود.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


وجود تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در هر مکان عمومی و غیر عمومی الزامی بوده . اگر دقت داشته باشید در هر مدرسه ، بیمارستان ، اداره ، کارگاه ها ، کارخانه ها و خانه ای و ... وجود تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دیده می شود . از این رو نقش و اهمیت این تجهیزات در هر فضای مهم و لازم بوده از این در انتخاب درست دقت بیشتری داشته باشید.

ویژگی های بخاری کارگاهی

بخاری کارگاهی

با توجه نزدیک شدن فصل سرما و نیاز به گرمایش فضا های بزرگ یکی از محصولات جوابگوی فضا های بزرگ بخاری کارگاهی می باشد که از قدرت بالایی در گرمایش برخوردار است.

· در موقع نصب بخاری کارگاهی در محیط های بسته توجه به نصب درست دودکش شود

· جنس بخاری کارگاهی از نیکل و غیر مغناطیسی بوده که موجب مقاومت بالای آن در برابر حرارت های شدید شده.

· از فن های بخاری کارگاهی برای افزایش بازدهی می توان استفاده کرد

· تعبیه ترموستات برای مواقع ضروری

· برای محیط های با فضای بزرگ مانند مرغداری های استفاده می شود

 

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان پیشگام در عرصه تولید و ساخت انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در ایران با بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی که از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است. و توانسته است بازار وسیعی را پوشش دهد

 


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید