اجاره کولر ایستاده بانکی

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 3105
  • 0 نظرات
اجاره کولر ایستاده بانکی

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


در فصول گرم سال با بالا رفتن دمای هوا و در برخی مناطق از 40 تا 45 درجه سانتیگراد نیز هوا عبور می کند و بر عکس در فصول سرد سال دمای هوا رو به کاهش می رود که در زمستان به شدت کاهش دما در تمامی نقاط احساس می شود . بنابراین این گردش دما در تمام مناطق وجود تجهیزات سرمایشی و گرمایشی را حیاتی کرده و برخی از فصل های سال نمی توان از این تجهیزات چشم پوشی کرده چرا که وجود آن ها امری حیاتی بوده.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با توجه به اهمیت این موضوع می توان دریافت که تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در هر مکانی که انسان در آنجا زندگی یا فعالیت داشته ضروری بوده . از مدارس ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها  گرفته تا مراکز صنعتی و کارخانه ها و سازمان ها همگی به این تجهیزات نیاز داشته و استفاده می کنند.

ویژگی های کولر ایستاده بانکی


کولر ایستاده بانکی

کولر ایستاده بانکی بیشتر در مراکزی مانند بانک ها ، رستوران ها ، سالن های همایش و ... استفاده می شوند.

قابلیت انتقال انرژی در چهار جهت تا مسافتی دور .معمولا تا 20 متر

کولر ایستاده بانکی در رده سیستم های سرمایشی +A بوده که از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار بوده.

از ویژگی های چون کنترل از راه دور ، فیلتر کربن فعال که نیازی به تمیز کردن ماهانه نباشد و امکان تنظیم سرمایش در این نوع کولر ایستاده بانکی نام برد

کولر ایستاده بانکی از کمپرسور های قوی برخوردار بوده.

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در ایران که در ساخت هر جزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی بهره گرفته است .

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید