اجاره کولر آبی پرتابل

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 1534
  • 0 نظرات
اجاره کولر آبی پرتابل

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با روند رشد روز افزون تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در بازار با توجه به اینکه نیاز جامعه به این تجهیزات و وسایل همواره بیش از پیش می باشد و نیاز به آنها امری ضروری در فصول سرد و گرم بوده چرا که سطح و سبک زندگی افراد مقتضی می کند که وجود داشته باشند .در مناسبت ها ، در مجالس های گوناگون و .. همه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی احتیاج دارند. چرا که همه محیط های که مکانی برای زیستن و یا فعالیت باشد برای تهویه هوا به این چنین وسایلی برای راحتی احتیاج دارند.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


دامنه استفاده از این تجهیزات وسیع و گسترده بوده و متناسب با فضاهای مختلف ، فرق می کنند و با توجه به موقعیت های آب و هوایی برای مناطق مختلف متاوت می باشد ، مدارس ، بیمارستان ها ، تالار ها ، اقامت گاه ها ، ادارات ، خانه های مسکونی و ... همگی بسته به نیاز خود از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بهره می برند. که در زیر به نمونهکولر آبی پرتابل می پردازیم

مشخصات کولر آبی پرتابل


کولر آبی پرتابل

کولر آبی پرتابل در فضا های سرپوشیده استفاده می شوند این کولر همان طور که از تصویر مشاهده می کنید غالبا دارای پایه های بوده است که برای خنک کردن محیط از آب و فن استفاده می شود، از ویژگی های کولر آبی پرتابل قابل حمل بودن آن و جاگیر نبودنش می باشد ، توانی مصرفی کولر آبی پرتابل در حدود 600 وات بوده که این رقم یعنی یک چهارم کولر های گازی بوده . و در مصرف انرژی و همچنین ارزان تر بودن کولر آبی پرتابل از نظر هزینه به صرفه تر بود. بازده بالاتری دارد.

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان از برترین و پیشگامان در عرصه ساخت و تولید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده در ایران می باشد که با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده اند .

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید