اجاره پنکه مه پاش

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2369
  • 0 نظرات
اجاره پنکه مه پاش

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


استفاده و نیاز به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و در تمام دوره ها نیاز بشر بوده و روز به روز نیز در این زمینه شروع به تغییر کرده است چرا که از جمله مهمات زندگی وی بوده و با توجه به اینکه نیاز به سیستم های جهت تهویه مکان ها و راحتی در نوع زندگی ها و انتظارات انسان موجب شده که استفاده از این تجهیزات بیش از پیش احساس شود و در راستای این نیاز مبرم ، ابزار های متنوعی طراحی و تولید شوند که از به نمونه های مانند پنکه مه پاش و هیتر های فن دار اشاره کرد.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


حیطه و دامنه استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بسیار زیاد و متنوع بوده که این امری بدیهی بوده . تالار ها ، هتل ها ، سالن های ورزشی ، مساجد ، اماکن صنعتی و ... از این تجهیزات استفاده می کنند که همگی این اماکن به تهویه کننده ای هوا نیاز داشته. در فصل سرما به سیستم های گرمایشی و در فصل گرما به سیستم های سرمایشی

انواع پنکه مه پاش


پنکه مه پاش

سیستم تهویه هوای پنکه مه پاش در انواع مختلف خانگی و صنعتی که از قدرت بالای برخوردار بوده دارای امکانات زیادی می باشند که از قابلیت های زیادی چون فن های برای پاشیدن ذرات آب متناسب با اندازه ای که دارند می باشند و در مدل های دیواری و ایستاده بوده و تنوع حجم های مختلفی دارند.

پنکه مه پاش برای تمامی مکان ها سر پوشیده و باز استفاده می شوند. از دیگر استفاده های که پنکه مه پاش دارد می توان از آن ها برای معطر کردن محیط استفاده کرد

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان برترین شرکت موفق در ایران که اقدام به ساخت و تولید انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی کرده که هر جزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها برای تمامی متقاضیان در مدل های مختلف بوده و از مجوز ها و استاندارد های جهانی برخوردار بوده.

 


رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید