اجاره پنکه ایستاده پارس خزر

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 1868
  • 0 نظرات

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


امروزه به دلیل افزایش دورهمی ها در تمامی مراسم ها و جلسات و ... برای تهویه هوای مطبوع به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی نیاز بوده . در فصول سرد سال با کاهش شدید دما در برخی نقاط روبه رو می شویم که به وجود تجهیزات گرمایشی نیاز مبری می شود و متقابلا در روزهای اوج تابستان وجود تجهیزات سرمایشی احساس می شود. بنابراین این امری آشکار بوده که عدم وجود استفاده از این تجهیزات ضروری بوده.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


در کشور ما با توجه به اقلیم های آب و هوای متنوع استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در همه نقاط مختلف بسته به ویژگی های آب و هوایی که داشته مورد استفاده قرار می گیرد . و بطور کلی تمامی اماکن جدا از اینکه در چه وضعیت آب و هوایی قرار می گیرند از مدارس ، بیمارستان ها ، سالن های ورزشی ، کارگاه ها و کارخانه ها ، مکان های صنعتی و ... همگی در تمامی فصول سال برای تهویه هوای مطبوع محیط موجود از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بهره مند بوده اند.

ویژگی های پنکه ایستاده پارس خزر


پنکه ایستاده پارس خزر

حجم باددهی پنکه ایستاده پارس خزر بالا بوده

لیدهای جهت تنظیم سرعت وزش باد در نوع پنکه ایستاده پارس خزر بالا بوده

امکان تنظیم ارتفاع از 105 cm تا 145 cm با استفاده از لوله استیل

دارای سیم برق با طول3 متر  بوده

به حالت ریتم برای دستیابی به وزش باد ملایم مجهز بوده

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان موفق به ساخت و تولید  انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده از جمله پنکه ایستاده پارس خزر در ایران بوده که اجزای آن ها از بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است .


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید