اجاره پنکه ایستاده

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2177
  • 0 نظرات
اجاره پنکه ایستاده

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


امروزه با بیشتر شده دورهمی ها و مراسمات و اینکه برخی از تجهیزاتی مانند تجهیزت سرمایشی و گرمایشی در زندگی ها و این جلسات مهم بوده و به عنوان یک نیاز مبرم در هر خانه و مکان و فضای بوده . از این رو هر محیطی بسته به شرایط جوی و آب و هوایی که داشته ، به این تجهیزات احتیاج داشته .در نواحی مانند جنوب کشور به تجهیزاتی با قدرت و توان بالای سرمایشی برای خنک کردن محیط لازم بوده و همجنین برخی از نواحی سردی چون شمال غرب به تجهیزات گرمایشی برای گرم کردن محیط نیاز دارند . به هر حال هر محیطی با هر نوع شرایط جوی که داشته به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی نیاز دارند.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم. از مدارس و دانشگاه ها و منازل مسکونی گرفته تا تمامی اماکن اداری و صنعتی و آموزشی همه نیاز مبرم به این تجهیزات داشته.

مشخصات پنکه ایستاده


پنکه ایستاده

پنکه ایستاده از قدرت های مختلفی برخوردار بوده که به نمونه ای با کنترل ASF-808اشاره کرد.

از تنوع پره ای از 3 تا 5 پره برخوردار بوده .

پنکه ایستاده این قابلیت را دارند که در چندین نوع سرعت و ایجاد انواع جریان باد را داشته باشد.

از نمایشگر های LED پنکه ایستاده و ریموت های کنترلی برای راه دور

از قابلیت های چون دماسنج در برخی نمونه های پنکه ایستاده و دارا بودن گارنتی در ارائه خدمات تا چندین سال را اشاره کرد

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان از شرکت های بزرگ و پیشرو در تولید و ساخت تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده در ایران که در ساخت هر جزء آن از  بالا ترین کیفیت های جهانی و مطابق با آخرین استانداردها بهره گرفته و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها وتجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده اند

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید