اجاره پنکه آبی

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2625
  • 0 نظرات
اجاره پنکه آبی

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


برخی از وسایل که وجود آن ها در زندگی و محل کار ضروری بوده و نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جزء آن دسته از تجهیزاتی بوده که نمی توان از وجود آن ها بی بهره بوده . چرا که در فصل های سرد سال و فصل های گرم سال وجود آنها حیاتی و الزامی بوده. و برای متعادل کردن هوا بایستی از ایت تجهیزات بهره برد.

از این رو بایستی در انتخاب درست و مناسبی برای محیط مورد نظر از آگاهی خوبی برخوردار باشید تا بهترین را انتخاب کنید .

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


تمامی اماکن عمومی و شلوغ مانند مدارس ، دانشگاه ها ، بیممارستان ها ، و اماکن نظامی و صنعتی به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی برای مطبوع کردن هوای نیاز داشته تا بتوانند در صورت نیاز هوای خنک یا هوای گرمایشی را برای محیط فراهم کنند و هر محیطی که انسان در آن زندگی و فعالیت دارد به این تجهیزات نیازمند است.

انتخاب درست پنکه آبی

پنکه آبی

اندازه پنکه های آبی که در محل خانه مورد استفاده قرار می گیرند از 6 تا 18 متر است

پنکه آبی باید متناسب با فضای مورد نظر باشد به گونه ای که در صورت نیاز برای خانه های با فضای بزرگ می توان از پنکه های بزرگ تر یا چند پنکه بهره برد و یا از پنکه آبی با قطر پره بزرگتر بهره برد.

امکان چرخش در جهات مختلف در پنکه آبی وجود دارد.

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان سازنده بهترین و بزرگترین  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی در ایران می باشد که هر جزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است.

 


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید