اجاره هیتر

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2985
  • 0 نظرات
اجاره هیتر

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


به دلیل وجود اجتماعات زیادی که همه روزه با آن روبه رو هستیم و دامنه زیادی را در بر داشته ، که از اجتماع های جشن و شادی ، اجتماع های دانشگاهی ، سمینار ها و کنفرانس ها ، اجتماعات نظامی و ... برای متعادل کردن فضای محیط و تهویه هوای مطبوع به تجهیزات سرمایسی و گرمایشی نیازمند بوده اند و عدم وجود این تجهیزات در این اجتماعات و دورهمی ها مشکلات خاص خود را داشته . چرا که در هر فصلی از سال وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی برای این فضا ها برای راحتی لازم بوده.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


 همان طور که گفته شد وجود این تجهیزات در تمامی اماکنی که انسان وجود داشته ضروری بوده و می توان گفت که هر جای که انسان در آن جا فعایت و حضور داشته باشد تجهیزات سرمایشی و گرمایشی نیاز نیازشان احساس می شود . مدارس ، ادارات ، بیمارستان ها ، اماکن صنعتی ، اماکن ورزشی ، اماکن مذهبی مانند مساجد و حسینه ها ، دانشگاه ها ، منازل مسکونی و .... از این تجهیزات بهره می برند و نکته ای که باید در نظر داشت اینکه این تجهیزات را متناسب با اندازه و موارد دیگری برای محیط انتخاب شوند.

انواع هیتر ها


هیتر

این دستگاه دارای انواع زیادی بوده که بسته به کاربردی که داشته برای اماکن مورد نظر استفادخ می شوند. که شامل:

هیتر گازی

جت هیتر کپسولی و جت هیتر بزرگ کپسولی و ...

هیتر کارگاهی

هیتر کوره هوا گرم

هیتر فن دار

که هر کدام دارای ویژگی های بوده که در صفحات دیگر به تشریح کوتاهی از هر کدام پرداخنه شده است.

تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان از جمله شرکت های موفق و محبوب ر ایران که به ساخت و تولید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی چگالشی شده مشغول بوده که هر جزء آن با بالا ترین کیفیت و مطابق با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است .

 


رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید