اجاره جت هیتر کپسولی

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2921
  • 0 نظرات
اجاره جت هیتر کپسولی

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


با توجه به رشد جمعیت و افزایش تعداد برگزاری مراسمات، جلسات، دور همی و... توسط افراد و سازمان ها، مبحث تهویه هوا و بحث گرمایش محیط در فصول سرد و همچنین سرمایش در فصول گرم، به یک از مباحث مهم در برگزاری این مراسمات تبدیل شده است به طوری که  عدم وجود این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دورهمی ها و مراسم و .. می تواند معایب خاص خود را به جای بگذارد.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

ویژگی های جت هیتر کپسولی

جت هیتر کپسولی

این جت هیتر کپسولی برای محوطه های بزرگ مانند سالن های بزرگ مناسب می باشد. فضای كه این هیتر دارد ، 1100 متر مکعب می باشد که قابلیت گرم کردن فضاهای در وسعت بالا را فراهم كرده است. بازده حرارتی دستگاه 99 درصد می باشد. از ویژگی های جت هیتر کپسولی می توان به عدم نیاز به دودکش اشاره داشته باشیم. طراحی بدنه این هیتر امکان نصب، استفاده و جابجایی آسان را برای استفاده كنندگان فراهم كرده است. هم چنین این دستگاه قابلیت اینكه بر روی زمین نصب شود را به صورت چرخ دار دارد و بر روی بلندی به صورت بدون چرخ می باشد.

تجهیزات سرمایشی  گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان برای اولین بار در ایران موفق به ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از جمله  جت هیتر کپسولی را دارد كه با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات كنترل كیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است . نصب فوری بخاری ها با کادر مجرب گروه پرنیان، سرویس دهی منظم و شارژ به موقع كپسول ها، جایگزین کردن سریع بخاری در صورت بروز مشکل برای بخاریهای مصرفی و... از جمله كارهای كه این گروه انجام می دهد


رتبه بندی این مطلب:
4.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید