اجاره جت هیتر بزرگ کپسولی

  • 26 آبان 1395
  • نویسنده: مدیر ارشد
  • تعداد نمایش ها: 2668
  • 0 نظرات
اجاره جت هیتر بزرگ کپسولی

ضرورت استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

تمامی مکان های عمومی که در آن جا ازدحام جمعیت و رفت و آمد انسان وجود دارد، برای تهویه هوا و هم چنین سرمایش و گرمایش به دستگاه های صنعتی و مدرن محتاج هستند. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در عمل زندگی را برای انسان راحت تر می کنند. قطعا تمامی ما در زمستان به دنبال گرم کردن خود و در سرما به دنبال گرم کردن خود هستیم.

اماکن استفاده کننده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


ادارات، مدارس ،تالار های عروسی، سالن های ورزشی،باشگاه ها ، حسینیه ها، مساجد و... همگی برای اینکه بتوانند محیط مناسبی برای مراجعین خویش به وجود آورند؛ برای تهویه و مبحث تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به  گرم کننده ها و خنک کننده هایی محتاج هستند تا بتوانند خدمات قابل قبولی به مراجعین خویش ارائه دهند. شما می توانید با توجه به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را با توجه به مکان انتخاب کرده و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خود را انتخاب کنید.

ویژگی های جت هیتر بزرگ کپسولی


کرایه جت هیتر بزرگ کپسولی

این جت هیتر بزرگ کپسولی برای محوطه های بزرگ مانند سالن های بزرگ مناسب می باشد. فضای كه این هیتر دارد ، 1100 متر مکعب می باشد که قابلیت گرم کردن فضاهای در وسعت بالا را فراهم كرده است. بازده حرارتی دستگاه 99 درصد می باشد. از ویژگی های جت هیتر بزرگ کپسولی می توان به عدم نیاز به دودکش اشاره داشته باشیم. طراحی بدنه این هیتر امکان نصب، استفاده و جابجایی آسان را برای استفاده كنندگان فراهم كرده است. هم چنین این دستگاه قابلیت اینكه بر روی زمین نصب شود را به صورت چرخ دار دارد و بر روی بلندی به صورت بدون چرخ می باشد.

تجهیزات سرمایشی  گرمایشی پرنیان


گروه صنایع پرنیان برای اولین بار در ایران موفق به ساخت و تولید  تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از جمله جت هیتر بزرگ کپسولی را دارد كه با آخرین استانداردها و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات كنترل كیفی و آزمایشگاهی ساخته شده است .

 

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید